Kronika kryminalna

fot.policja

30.04.

Około 2. w nocy policjanci dostali informację, że mieszkanka bloku przy ul. Warszawskiej głośno słucha muzyki. Za popełnione wykroczenie nałożono na nią mandat karny.

Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Iłów poszukiwanego w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Giżycach.

1.05.

W miejscowości Czerwonka – Parcel doszło do kolizji. Kierowca BMW potrącił sarnę, która wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód.

Policjanci dostali informację, że mężczyzna pod wpływem alkoholu zajmuje się dzieckiem. Małoletni został przekazany pod opiekę matki. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.

2.05.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca dostał się na posesję w Topołowej skąd ukradł olej napędowy z trzech pojazdów ciężarowych.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą pojazdem marki BMW. Okazało się, że kobieta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci ukarali ją mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Lubiejewie.

3.05.

Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu społecznościowego doprowadził mieszkańca gminy Rybno do niekorzystnego rozporządzenie mieniem przy zakupie smartfona.

Podczas prowadzonych prac archeologicznych znaleziono granat z czasów II wojny światowej. Policjanci zabezpieczyli niewybuch. Do zdarzenia doszło w Kromnowie.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz