Kolejne osoby zatrzymane za posiadanie narkotyków

fot.policja
Policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Mundurowi przypominają, że posiadanie środków odurzających jest zabronione i zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.
W piątek dzielnicowi z sochaczewskiej komendy jechali ulicą Przylasek i zauważyli zaparkowany samochód. W aucie siedział 20 – letni sochaczewianin i 23 – letnia mieszkanka gminy Brochów. W trakcie wykonywanych czynności, policjanci znaleźli przy mężczyźnie marihuanę. Funkcjonariusze zatrzymali 20 – latka i zabezpieczyli torebki z suszem roślinnym.

Wczorajszej nocy zatrzymano drugą osobę, która posiadała przy sobie narkotyki. Policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie przy jednej z posesji w Ludwikowie zauważyli pojazd marki BMW w którym siedziało dwóch mężczyzn. Mundurowi podjęli decyzję o legitymowaniu.

Podczas dalszych czynności, policjanci znaleźli pod jednym z foteli torebkę z białym proszkiem. Okazało się, że amfetamina należała do 37 – letniego pasażera. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Obydwaj zatrzymani mieszkańcy powiatu sochaczewskiego, usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. Przypominamy, że posiadanie środków odurzających jest zabronione i zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz