Flaga Mazowsza w gminie Młodzieszyn

Reklamy
Od 30 kwietnia Flaga Województwa Mazowieckiego dumnie wisi na budynku Urzędu Gminy Młodzieszyn obok Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, aby podkreślić zarówno nasz patriotyzm, jak i przynależność do mazowieckiej wspólnoty. Dziękujemy za przekazanie Flag Mazowsza przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Jako Mieszkańcy Mazowsza bądźmy dumni z dziedzictwa naszego regionu.
Zgodnie z podjętą przez Sejmik Województwa Mazowieckiego uchwałą, flaga województwa może towarzyszyć nam już nie tylko podczas uroczystości patriotycznych, ale również na co dzień.
Od teraz mieszkańcy regionu, samorządy gminne i powiatowe oraz inne instytucje czy organizacje z terenu Mazowsza mogą swobodnie korzystać z wizerunku mazowieckiej flagi. Będzie mogła ona być wykorzystywana m.in. w celach identyfikacyjnych i promocyjnych.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://www.mazovia.pl/flaga

Jednocześnie przypominamy, iż 2 maja obchodzimy Dzień Flagi ??. Tego dnia pokażmy wszyscy dumę, że jesteśmy Polakami i wywieśmy biało- czerwoną flagę przed naszymi domami. #FlagaMazowsza

UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz