Dwa groźne wypadki drogowe w powiecie

Reklamy
Wczoraj na terenie powiatu sochaczewskiego doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych. Do pierwszego doszło na skrzyżowaniu ul. Harcerskiej z Brukową. Kilka godzin później na drodze krajowej nr 92 doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.
Wczoraj przed godziną 10. na skrzyżowaniu ul. Brukowej z Harcerską doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Hyundai Tucson nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kobiecie kierującej oplem astrą. Oprócz niej, w samochodzie podróżowało jeszcze dwoje dzieci. Karetka pogotowia przetransportowała kobietę do szpitala.

Kilka godzin później na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Topołowa doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że podczas wykonywanego manewru skrętu w lewo przez kierującą pojazdem marki Audi A3 doszło do zderzenia z motocyklem Suzuki. Mieszkaniec powiatu nowodworskiego, który poruszał się jednośladem, został przewieziony do szpitala. Krajowa „92” była zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalali dokładny przebieg zdarzenia i jego okoliczności, przesłuchiwali świadków i zabezpieczali ślady. Dzisiaj odbędą się dalsze czynności z udziałem biegłego.
Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz