Areszt dla mieszkańca gminy Brochów oskarżonego o stosowanie przemocy

fot.policja
Reklamy
Brochów – Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca gminy Brochów podejrzanego o stosowanie przemocy wobec rodziny. Mężczyzna zlekceważył orzeczone wobec niego środki zapobiegawcze. Najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Mieszkaniec gminy Brochów był podejrzany o fizyczne i psychiczne znęcanie nad domownikami. Po tym, jak usłyszał zarzuty, prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym, m.in. dozór Policji, nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną.

Sprawa trafiła do sądu z aktem oskarżenia. Mimo tego, mężczyzna zlekceważył zastosowane wobec niego wcześniej środki wolnościowe i wszczynał kolejne awantury. Policjanci zatrzymał agresywnego 55 – latka i osadził w policyjnym areszcie.

W piątek odbyło się posiedzenie sądu podczas którego orzeczono wobec mieszkańca gminy Brochów środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za znęcanie się grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz