Areszt dla 19 – latki za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Reklamy

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 19-letniej mieszkance Sochaczewa podejrzanej o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli w jej domu prawie 140 gramów amfetaminy i około 20 gramów MDMA. Młoda kobieta została wczoraj tymczasowo aresztowana na okres trzech miesięcy.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili, że młoda mieszkanka Sochaczewa posiada w domu znaczną ilość narkotyków. Kilka dni temu doszło do realizacji sprawy.

Funkcjonariusze weszli do domu 19 – latki i podczas przeszukania znaleźli słoik z białym proszkiem i kolorowymi tabletkami. Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zważyli i zbadali zabezpieczone substancje. Okazało się, że sochaczewianka miała w domu około 140 gramów amfetaminy i prawie 60 tabletek ecstasy.

Wczoraj prokurator Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie przedstawił 19-latce zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Jeszcze tego samego dnia odbyło się posiedzenie sądu, który po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym, postanowił zastosować wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Przestępstwo o które jest podejrzana jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz