32 – letni mieszakniec gminy Teresin usłyszał zarzuty

fot.policja
Reklamy
Policjanci z Sochaczewa zatrzymali 32 – letniego mężczyznę, który naruszył nietykalność cielesną nastolatka, a później jego matki. Podejrzany był nietrzeźwy. Wczoraj usłyszał zarzuty. Prokurator postanowił objąć ściganiem z urzędu przestępstwa prywatnoskargowe.
W środę wieczorem policjanci zostali wezwani do jednej z miejscowości w gminie Teresin. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 32 – letni mężczyzna naruszył nietykalność cielesną 14 – latka, a później jego matki, która pojechała do podejrzanego wyjaśnić przyczyny agresji wobec jej syna.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 32 – latka. Okazało się, że mieszkaniec gminy Teresin był nietrzeźwy. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali go i doprowadzili do policyjnego aresztu. Prokurator po zapoznaniu się z zebranym materiałem, postanowił objąć ściganiem z urzędu przestępstwa prywatnoskargowe.

Wczoraj 32 – latek usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych i dwa zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej. Za popełnione przestępstwa grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz