ZWiK zaprasza na Dzień Ziemi.

Reklamy
22 kwietnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie organizuje w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2, zabawę dla najmłodszych. Ale dorośli też będą mieli co robić. Sochaczewski Zakład Wodociągów i Kanalizacji przygotuje informacje na temat swej pracy i możliwości podłączania się do systemu kanalizacji zbiorczej.
Tradycyjne już zabawy i konkursy zorganizowane przez Renatę Kubik z MOSiR-u, przy współpracy wolontariuszy z Klubu Wolontariuszy przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej Sochaczew na pewno sprawią wiele radości. Jak zapowiada organizatorka: – Wspólnie zrobimy ekologiczne zabawki oraz pokaz mody. Będzie również malowanie buziek i nie zabraknie na pewno gier i konkursów dla dzieci, wyścigów, przeciągania liny, zamykania w bańce mydlanej oraz jeśli pozwoli pogoda wielkich baniek mydlanych na zewnątrz. Prosimy o przebrania, może jakieś specjalne wiosenne, tematycznie związane ze świętem Ziemi. Niech to będą np. stroje z tematyki : zielono mi…”i co w trawie piszczy…”. Będzie nam niezmiernie miło gościć wszelkie: kwiatuszki, żabki, bociany, żuczki, pszczółki, biedronki i inne bzyczki. Na rodziców , którzy przebiorą się wraz z dziećmi czeka nagroda niespodzianka. 
Impreza rozpoczyna się o godzinie 15, a jej zakończenie przewidziano na 18. W ocenianiu konkursów pomogą przedstawiciele Zakładu Wodociągów i Kanalizacji oraz patrona medialnego, którym jest portal Sochaczew24info.
Monika Gadzińska
rzecznik prasowy
ZWiK-Sochaczew Sp. z o. o.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz