Znowu odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu.

Policjanci zatrzymali 18 – letniego mieszkańca gminy Brochów podejrzanego o krótkotrwałe użycie pojazdu. Ten sam młodzieniec miesiąc wcześniej zabrał samochód ojca swojego znajomego i wybrał się na nocną przejażdżkę. Osiemnastolatek usłyszał już zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Mieszkaniec Sochaczewa przyjechał samochodem do szkoły na zajęcia praktyczne. Jeden z uczniów wykorzystał chwilę nieuwagi użytkownika auta i wyjął kluczyki z kieszeni kurtki. Chwilę później wyszedł z sali. Na zajęcia już nie wrócił.

Osiemnastolatek wsiadł do auta, mimo iż nie posiada prawa jazdy i pojechał do Chodakowa. W tym czasie zajęcia się skończyły. Mieszkaniec Sochaczewa zauważył, że auta nie ma na parkingu.

Policjanci zatrzymali 18 – latka, który po kilkudziesięciu minutach wrócił pojazdem na teren szkoły. W komendzie przedstawiono mu zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu. Młodzieniec znany jest policjantom, ponieważ miesiąc temu zabrał samochód należący do ojca jego znajomego i zrobił sobie nocną przejażdżkę po Sochaczewie. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie za kierowanie pojazdem pomimo braku wymaganych uprawnień.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz