Zmierzą się na boisku.

RYBNO/MŁODZIESZYN Szykuje się kolejna wspólna impreza dla mieszkańców gmin Rybno i Młodzieszyn. Tym razem Monika Pietrzyk – wójt gminy Młodzieszyn, oraz Damian Jaworski – wójt gminy Rybno, zapraszają na mecz gmin w piłce nożnej.

Mecz odbędzie się 4 października o godzinie 15.00 na stadionie gminnym w Rybnie, przy ulicy Wyszogrodzkiej 10. Zainteresowanie, aby wziąć udział w meczu w charakterze zawodników, jest ogromne.

Selekcjoner cały czas kompletuje reprezentację, z miłą chęcią wręczy kolejne powołania. Nie wymagamy testów sprawnościowych, wystarczy telefon przyszłego kadrowicza do selekcjonera pod numer 721 283492 – informuje wójt Jaworski.

Wielu mieszkańców obu gmin stwierdza, że pomysł jest świetny, bo pozwoli sprawdzić się w rywalizacji sportowej. Nagrodą będą puchary i medale, wręczone przez wójta gminy Rybno oraz wójta gminy Młodzieszyn.

Kibice mogą uczestniczyć w meczu z zachowaniem wytycznych epidemiologicznych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Dostępne będą płyny dezynfekcyjne, wejście na obiekt w maseczkach. Mimo nadal trudnych pandemicznych warunków, organizatorzy chcą, aby mieszkańcy mieli możliwość wyjścia z domów i spędzenia czasu podczas ciekawych, lokalnych wydarzeń.

BN 

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz