Zmiana organizacji funkcjonowania Szpitala w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego.

fot. archiwum Expressu Sochaczewskiego

W związku z dynamicznie rozwijającym się w Polsce wzrostem liczby zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 oraz mając na względzie wytyczne Ministerstwa Zdrowia, a przede wszystkim bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu informujemy, że jesteśmy zmuszeni ograniczyć przyjęcia pacjentów w poradniach specjalistycznych oraz pracowniach diagnostycznych do przyjęć pilnych i koniecznych ze względu na stan zdrowia pacjenta lub kontynuację cyklu leczenia.

W związku z powyższym od dnia 13 marca 2020 roku pacjenci, którzy nie wymagają pilnej porady specjalisty lub badania diagnostycznego proszeni są o przełożenie wizyty na późniejszy termin. Rejestracja Szpitala poinformuje telefonicznie pacjentów o najbliższym możliwym terminie wizyty.

Apelujemy do pacjentów o nie przyjeżdżanie do Szpitala bez pilnej potrzeby.

W celu ograniczenia ryzyka zakażenia pacjenci nie będą mogli osobiście przekładać wizyty lub zapisywać się na wizytę do poradni specjalistycznych w rejestracji. Obsługa pacjentów będzie wyłącznie mailowa lub telefoniczna i w tym celu uruchomiliśmy od dnia 13 marca 2020 roku w godz. 8.00-15.00 następujące numery telefonów:

  • – 46 86 49 700
  • – 46 86 49 682
  • – 46 86 49 552

Jednocześnie informujemy, że jest możliwa teleporada lekarza specjalisty oraz lekarza POZ, a pełen spis telefonów do poradni znajduje się na stronie internetowej Szpitala http://www.szpitalsochaczew.pl/

Ze względu na bezpieczeństwo pacjentów, którzy będą zmuszeni skorzystać z porady specjalisty będą oni poinstruowani o godzinie wizyty i proszeni o przyjechanie na Szpitala na konkretny termin. Takie działanie mają na celu ograniczenie liczby osób przebywających w jednym czasie w obszarze poradni specjalistycznych.

Zapisać lub przełożyć badanie RTG, CT i mammografię można pod numerem telefonu:

– 46 86 49 740

Zespół Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego
w Sochaczewie
fot.archiwum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz