Zmiana lokalizacji Mazowieckich Targów Rolnych i Przedsiębiorczości.

Tegoroczna edycja XXVII Mazowieckich Targów Rolnych i Przedsiębiorczości odbędzie się w Sochaczewie, choć w nowym miejscu. Zmiana lokalizacji spowodowana jest zaplanowanym remontem ulicy Głowackiego, przy której Targi się dotychczas odbywały. Targi, które w tym roku zaplanowane są na niedzielę, 26 kwietnia odbędą się na terenie wokół urzędu Starostwa Powiatowego przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 65 (wjazd od ul Botanicznej).

Targi to ważna impreza handlowo-wystawiennicza nie tylko dla naszego powiatu, ale także dla całego Mazowsza na stałe wpisała się w kalendarz imprez przygotowywanych na naszym terenie. Stałymi organizatorami przedsięwzięcia są Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Warszawie Oddział w Bielicach oraz Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego. Organizatorzy zdecydowali się na zmianę lokalizacji w związku z zamknięciem ulicy Głowackiego, przy której dotychczas Targi się odbywały. Droga ta będzie zamknięta z powodu przebudowy.  Jednak jak zapewniają organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby nowy plac targowy spełniał dotychczasowe standardy i oczekiwania wystawców.

Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości to nie tylko sprzedaż i promocja towarów i usług, ale również możliwość wymiany doświadczeń, zasięgania opinii i porad, nawiązywania współpracy oraz upowszechnianie dobrych praktyk. Na stoiskach dominują oczywiście rośliny, takie jak kwiaty, drzewa, krzewy owocowe i ozdobne, ale są też produkty oferowane przez firmy działające na rzecz rolnictwa, jak maszyny i urządzenia, nawozy, środki ochrony, materiały budowlane, kosiarki, piły itp. Na stoiskach znajdziemy również wyroby rękodzielnicze, masarskie, swojskie pieczywo, ozdoby ogrodowe i wiele innych. Na Targach przewidziano konsultacje specjalistów w punktach konsultacyjnych MODR, ARiMR, KRUS i innych instytucji. Całości towarzyszą występy sceniczne konkursy i występy zespołów artystycznych.

Obecnie trwają intensywne przygotowania i przyjmowanie zgłoszeń od wystawców zainteresowanych udziałem w imprezie. Formularz wraz z regulaminem i mapą poglądową nowej lokalizacji jest dostępny na stronie internetowej Starostwa – www.powiatsochaczew.pl, w zakładce Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości. Wypełniony formularz zgłoszeniowy można dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, ul. marsz. J. Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew, MODR-u w Bielicach lub przesłać na adres e-mail: promocja@powiatsochaczew.pl.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz