Złodziej katalizatorów zatrzymany.

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 35 – letniego mieszkańca Sochaczewa podejrzanego o kradzieże katalizatorów w Sochaczewie, a także na terenie gminy Teresin i Sochaczew. Sprawcy zarzuca się popełnienie przestępstw w warunkach recydywy.
Policjanci wydziału kryminalnego pracowali nad sprawą kradzieży katalizatorów do których doszło w Sochaczewie oraz na terenie gmin Sochaczew i Teresin. Sprawca wycinał części z aut różnych marek, niezależnie od pory dnia i nocy.

Działania podjęte przez policjantów wydziału kryminalnego przyczyniły się do zatrzymania 35 – letniego mieszkańca Sochaczewa. Funkcjonariusze ustalili,  jakim pojazdem porusza się sprawca i zatrzymali go w ubiegły piątek popołudniu w miejscowości Chrzaczany. W aucie którym poruszał znaleźli przedmioty mogące służyć do popełnienia przestępstw – wkrętarkę, szlifierkę kątową, pojemnik z paliwem, kilka tarcz i lewarek.

Podejrzany został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży katalizatorów na ul. Sienkiewicza, w Kożuszkach Parcel i Serokach Parceli, a także zarzuty usiłowania kradzieży katalizatorów z pojazdów zaparkowanych w Teresinie Gaju i Piasecznicy. Wszystkie przestępstwa zostały popełnione w warunkach recydywy. Policjanci ustalili, że katalizatory były sprzedawane w punktach skupu złomu.

Kryminalni cały czas pracują nad sprawą katalizatorów i niewykluczone, że 35 – latek usłyszy kolejne zarzuty kradzieży.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz