Zdążyć przed wiosennym słońcem.

Zima nas powoli opuszcza. Dni stają się dłuższe, natura budzi nas z zimowego letargu. Pora na wiosenne zabiegi.
Skóra po zimie jest przesuszona, poszarzała, pozbawiona blasku. Przebywanie w przegrzanych pomieszczeniach, mróz, zimowy wiatr nie sprzyjały utrzymaniu jej w dobrej kondycji. Dotyczy to twarzy, jak i ciała.
Jest to pora na wykonanie zabiegów, których nie zrobimy, kiedy zaświeci wiosenne słońce.
Polski piling ziołowy
Jest to zabieg złuszczający naskórek metodą naturalną. Preparat do zabiegu, posiada w swoim składzie polskie zioła zebrane na terenach pozbawionych chemii.
Zabieg można wykonywać na każdym rodzaju skóry, a siłę oraz czas zabiegu dobiera odpowiednio przeszkolona kosmetyczka. Skóra po takim zabiegu jest złuszczona, odżywiona, pobudzona do wzmożonej pracy. Doskonale działa na skóry z problemem naczynkowym, trądzikowym, przebarwionej. Po takim zabiegu skóra odzyskuje młodzieńczy blask.
Retinol plus witamina C
Zabieg uzdrawia i odnawia naskórek, a witamina C rozjaśnia i obkurcza naczynka krwinośne. Pora jest jak najbardziej odpowiednia, ponieważ jeszcze nie mamy aż tak dużo kontaktu z promieniami słonecznymi.
Kwasy owocowe i chemiczne
Zabiegi te wykonujemy wczesną wiosną lub jesienią. Doskonałe zabiegi złuszczające. Rozświetlają skórę i przygotowują ją do stosowania wielu następnych zabiegów odżywczych.
Zamykanie naczynek krwionośnych
Niezależnie czy to będą zabiegi zimne, gorące, czy laserowe nie robimy ich latem. Aby nie narazić skóry na przebarwienia wczesna wiosna i jesień są to optymalne pory.
Dla osób, które unikają jakiejkolwiek ingerencji chemicznej czy mechanicznej, proponuję zabieg oksybrazji tlenowej. Zabieg dla każdego niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Zabieg ten powoduje zdjęcie martwego naskórka, dotlenia skórę, obkurcza naczynka krwionośne, zwęża rozszerzone pory, likwiduje przebarwienia. Po wykonaniu oksybrazji tlenowej zawsze dajemy skórze dodatkowo odpowiednie serum i maskę regenerującą, w zależności do jej potrzeb. Zabieg warto wykonywać w serii (około czterech zabiegów w odstępach tygodniowych).
Warto poświęcić trochę czasu skórze całego ciała. Pora na pilingi, nawilżanie i natłuszczanie.
Należy już podjąć walkę z celulitem. Ten defekt ciała wymaga dość długiego działania, aby zobaczyć zadowalające efekty. Warto zabiegi rozpocząć już, aby bez stresu odkryć ciało latem.
Zapraszam na zabiegi
Hanna Kasztelan

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz