Zbiegł z miejsca zdarzenia.

Reklamy

4 lipca w miejscowości Stare Budy kierujący pojazdem marki Opel Zafira stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia.

O godzinie 15:00 do KPP Sochaczew wpłynęło zgłoszenie, iż w miejscowości Stare Budy doszło do zdarzenia drogowego. Przybyli na miejsce policjanci w pojeździe na miejscu pasażera zastali 18 letniego mieszkańca gminy Iłów. W toku podjętych czynności służbowych ustalili, iż kierującym był 36 letni mieszkaniec gminy Iłów, który był pod wpływem alkoholu. Kierujący podczas jazdy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak. W wyniku zderzenia pojazd dachował i uderzył w drzewa, a kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci wydziału kryminalnego wraz z kontrolnym jednostki podjęli czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Dokonali kontroli przyległego terenu, następnie udali się do miejsca zamieszkania sprawcy. Na miejscu zatrzymano kierującego pojazdem, wykonano badanie trzeźwości, które wykazało pond promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

fot: OSP Budy Stare

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz