Zarzuty za posiadanie znacznej ilości amfetaminy.

Reklamy
Nie przyznawali się do ponad 42 gramów amfetaminy, którą policjanci znaleźli u nich w samochodzie. Mundurowi ustalili jednak właściciela narkotyków i przedstawili mu zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
W ubiegłym tygodniu dzielnicowy z Teresina wraz z kolegą z zespołu prewencji zwrócili uwagę na pojazd marki Volvo zaparkowany na terenie myjni samochodowej. Dwóch mężczyzn siedzących w aucie, zdenerwowało się na widok mundurowych. Podczas kontroli pojazdu, policjanci znaleźli zbrylony biały proszek owinięty w folię aluminiową i mały słoik z proszkiem. Ponieważ żaden z nich nie przyznawał się do amfetaminy, obydwaj zostali zatrzymani.
Mężczyźni w wieku 24 i 42 lat, pochodzący z województwa zachodniopomorskiego, trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalili, że właścicielem narkotyków jest młodszy z zatrzymanych.
Podejrzany 24 – latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Przyznał się do popełnionego przestępstwa. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz