Zarząd Powiatu powołał dyrektora szpitala.

Reklamy

W wyniku przeprowadzonego konkursu, Zarząd Powiatu w Sochaczewie powołał Roberta Skowronka na stanowisko dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w Sochaczewie. Skowronek od maja ubiegłego roku pełnił obowiązki dyrektora ww. placówki. Stanowisko obejmie od 15 marca br. na sześcioletnią kadencję.

Na konkurs wpłynęło pięć ofert, do rozmowy kwalifikacyjnej przystąpiły cztery osoby. Po analizie dokumentów i wyczerpujących rozmowach z kandydatami ostatecznie komisja rekomendowała lekarza Roberta Skowronka. Decyzja została potwierdzona przez Zarząd Powiatu w Sochaczewie.

Nowy dyrektor sochaczewskiego szpitala urodził się w 1971 roku, pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego. W 1998 roku ukończył studia wyższe na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Jest lekarzem specjalistą w dziedzinie pediatrii i neonatologii. Ukończył także studia z zakresu zarządzania placówkami ochrony zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w szpitalu dziecięcym w Toruniu, w szpitalu w Aleksandrowie Kujawskim oraz w Brodnicy, gdzie sprawował także funkcje dyrektora ds. lecznictwa.

Od 2019 roku jest związany zawodowo ze Szpitalem Powiatowym w Sochaczewie. Pełnił w nim funkcje między innymi koordynatora Oddziału Pediatrii z Pododdziałem Neonatologii oraz przez ostatni rok p. o. dyrektora naszego szpitala.

Nowemu dyrektorowi życzymy pomyślności w realizacji planów i satysfakcji w kierowaniu sochaczewskim Szpitalem.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz