Zaradni i pomocni.

BUDKI PIASECKIE Na znakomity pomysł wpadli strażacy z OSP Budki Piaseckie. Specjalistycznego sprzętu do ratowania nigdy nie jest za dużo, a ten jednak kosztuje i to niemało. Trzeba więc sobie jakoś poradzić. Druhowie i druhny stworzyli i wydali piękny strażacki kalendarz na 2021 rok. Barwny, kolorowy i o odpowiedniej jakości, jest już w sprzedaży. Dochód zasili budżet jednostki.

Zapraszamy do zakupu naszego autorskiego kalendarza na zbliżający się rok, w którym znajdziemy dwanaście wspaniałych zdjęć naszych druhów i druhen – z radością ogłaszają strażacy z Budek Piaseckich.

„Cała kwota uzyskana ze sprzedaży zostanie przeznaczona na zakup specjalistycznego sprzętu do ratownictwa medycznego, dzięki któremu w połączeniu z naszymi Ratownikami Medycznymi, którzy aktywnie wyjeżdżają do zdarzeń, bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy oraz powiatu znacznie wzrośnie” – dodają strażacy.

Kalendarz jest formatu A3, wyprodukowany na kredowym papierze, a jego cena to 50 zł. Przyjmowane są już zamówienia. Można je składać w wiadomości prywatnej na funpage jednostki lub dzwoniąc na nr tel. 730 333 183 lub 662 396 364.

Co ciekawe, kalendarze to nie jedyna inicjatywa strażaków z OSP Budki Piaseckie w ostatnim czasie. „Startujemy z kolejną akcją pomocy tym, którzy tego najbardziej potrzebują, co najważniejsze, będzie trwała ona bez końca! Na terenie naszej jednostki zostało zamontowane wielkie czerwone serce, do którego możecie wrzucać plastikowe korki. W pierwszych edycjach zbiórki będziemy pomagali małemu Kacperkowi, który jest mieszkańcem naszej gminy. Pragniemy gorąco podziękować fundatorom tego wspaniałego przedsięwzięcia” – sołectwu wsi Budki Piaseckie oraz firmie Kilen z Feliksowa – informują na portalu fb. Trzeba przyznać, że pomysłów druhom i druhnom z Budek Piaseckich nie brakuje. Nie tylko śpieszą z pomocą przy pożarach, wypadkach czy innych zdarzeniach losowych, ale też wykazują się świetną przedsiębiorczością i mają dobre serca.

Marcin Odolczyk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz