Zapolują na szczury.

SOCHACZEW Znana jest już firma, która na zlecenie miejskiego samorządu wykona w tym roku akcję deratyzacji na terenie Sochaczewa.

Ogłoszony w tej sprawie przetarg wygrała firma Abapest z Warszawa, która zaproponowała za wykonanie zlecenia 9220 zł. Deratyzacja prowadzona będzie w kanałach deszczowych i sanitarnych, na terenie oczyszczalni ścieków, w sieciach ciepłowniczych oraz na miejskim targowisku.

Dodajmy, że obowiązek jej przeprowadzenia do końca tego roku mają także właściciele budynków wielorodzinnych. Jednocześnie przypominamy, że w miejscach wyłożenia trutki trzeba umieścić ostrzeżenie „uwaga trucizna”, zabezpieczyć ją przed dostępem ptactwa i zwierząt domowych, zadbać też, aby nie miały do niej dostępu dzieci. Należy oczyścić z odpadków i śmieci podwórza, śmietniki, piwnice i strychy, zabezpieczyć artykuły spożywcze i karmę dla zwierząt, aby nie były dostępne dla gryzoni, oraz uniemożliwić gryzoniom dostęp do wody. Po zakończonej akcji należy zebrać i zlikwidować pozostałe trutki.

atu

fot.pixabay

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz