Zamknęli pojemniki.

SONY DSC

SOCHACZEW W związku z epidemią i bardzo ograniczonymi możliwościami obsługi zielonych pojemników na odzież sygnowanymi znakiem Fundacji Dajmy Dzieciom Siłę, fundacja czasowo zamyka dostęp do nich i prosi, by nie pozostawiać odzieży obok pojemników.

Jak mówi Włodzimierz Gromulski, koordynator zbiórek na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, wszystkie pojemniki w najbliższych dniach zostaną zamknięte i umieszczona będzie na nich kartka ze stosowną informacją.

Nasza sytuacja finansowa jest ciężka, straciliśmy możliwości operacyjne związane z systematycznym opróżnianiem pojemników, nastąpiła redukcja pracowników do minimum.  Jestem przekonany, że darczyńcy zrozumieją, że chodzenie z ubraniami do pojemnika w obecnej sytuacji nie jest czynnością niezbędną do funkcjonowania, a zostawianie odzieży pod pojemnikami jest zaśmiecaniem. Przepraszamy za ewentualne niedogodności i mamy nadzieję, że niedługo sytuacja gospodarcza w kraju się poprawi, a my będziemy mogli normalnie funkcjonować – podsumowuje Włodzimierz Gromulski.

UM Sochaczew

Fot.: Jerzy Szostak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz