Zakochaj się w Sochaczewie.

Reklamy
Do naszego miasta zawitały kamery telewizyjne. Sochaczew będzie bowiem bohaterem jednego z kolejnych odcinków programu „Zakochaj się w Polsce”, który emitowany jest na kanale 1 TVP. Jego prowadzącym jest Tomasz Bednarek, dziennikarz i aktor, znany m. in. z wielu seriali, anteny radiowej oraz niezliczonych ról dubbingowych.

„Zakochaj się w Polsce” to to seria podróżniczo-edukacyjna popularyzująca wiedzę o Polsce. Tomasz Bednarek odwiedza w trakcie jej realizacji ciekawe miejsca w wielu zakątkach kraju. Co ważne, są one często nieoczywiste, leżąc poza najpopularniejszymi szlakami turystycznymi. W trakcie podróży z ekipą filmową widzowie zwiedzali już np. Lwówek Śląski, Płońsk, Szklarską Porębę, Świebodzin, Gorzów Wielkopolski czy Mikołajki. Każdy z odcinków prezentuje historię miast, ich zabytki, interesujące obiekty architektoniczne.

W Sochaczewie Tomasz Bednarek wraz ze swoim zespołem odwiedzili Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą, gdzie o skomplikowanych i trudnych losach Sochaczewa opowiedział dyrektor Paweł Rozdżestwieński. Ekipa udała się również do parku im. Chopina, pod popiersie Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz do Muzeum Kolei Wąskotorowej.

Sochaczewski odcinek „Zakochaj się w Polsce” obejrzeć będzie można na antenie TVP 1 jesienią.

UM

fot.UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz