Zagrają dla Mai.

nasz patronat

Maja Kapłon – finalistka programu The Voice of Poland, niezwykle uzdolniona, młoda kobieta, która miała już niebawem wydawać płytę wraz z zespołem Dandysi. Niestety musi na pewien czas przedłożyć zdrowie nad karierę zawodową. Maja potrzebuje kosztownej operacji kręgosłupa w Nowym Jorku (5,5 mln zł), która może uratować jej życie. Więcej informacji o Mai: https://www.siepomaga.pl/maja-kaplon

4 stycznia 2020 roku w Dom Kultury Dorożkarnia, przy ulicy Siekierkowskiej w Warszawie odbędzie się koncert „Gramy dla Mai”. Początek o godzinie 17.00, odebranie wejściówek od godziny 16:15.

Wykonawcy:
– Artyści projektu Żmichowska Śpiewa (uczniowie i absolwenci z XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie, laureaci wielu festiwali i konkursów, uczestnicy programów telewizyjnych, wydarzeń kulturalnych)

Julia Woźnicka (sochaczewianka, dziewczyna o przepięknej barwie głosu, laureatka wielu konkursów i festiwali)

– zespół Maria (nowy zespół z Łodzi, w którym gra Szymon Bąbała z Sochaczewa)

– zespół All the Same (zespół z Warszawy, który jest już na rynku kilka lat)

Katarzyna Golecka (studentka śpiewu jazzowego, aktorka Śródmiejskiego Teatru Muzycznego, uczestniczka Mam Talent)

Janek Pentz (wybitny gitarzysta, uczestnik projektu Żmichowska Śpiewa. Janek ma już własną płytę, koncertuje po świecie i gra ze świetnymi muzykami)

Karol Osentowski (aktor dubbingowy, musicalowy, telewizyjny i teatralny (np. Roma, Rampa, Śródmiejski Teatr Muzyczny), współzałożyciel kanału na YT „Między nami”, Karol śpiewa również w Studio Accantus)

Karol Jankiewicz (aktor dubbingowy, teatralny (np. Roma, Rampa, Śródmiejski Teatr Muzyczny) i telewizyjny (aktualnie gra w serialu „Zakochani po uszy”), współzałożyciel kanału na YT „Między nami”, Karol śpiewa również w Studio Accantus)

Magdalena Wasylik (aktorka dubbingowa znana z podkładu Anny z „Krainy lodu”), teatralna i filmowa, śpiewa w Studio Accantus)

Koncert poprowadzi aktor Jakub Snochowski – związany od dłuższego czasu z Teatrem Rozmaitości w Warszawie.

Wejściówki – cegiełki: 25zł + (minimum 25zł, a jeśli ktoś będzie chciał dać więcej, to po prostu da), Rezerwacja wejściówek pod adresem: koncertcharytatywny.info@gmail.com

Jedna osoba (jeden adres mailowy) może zarezerwować maksymalnie 2 wejściówki.

Start rezerwacji: 18.12.2019 godz. 19.00

Liczba miejsc ograniczona, zasada „kto pierwszy – ten lepszy”.

W trakcie wydarzenia odbędzie się także: licytacja fantowa, kiermasz wypieków i przekąsek.

Strona wydarzenia na Facebooku: Koncert charytatywny Gramy dla Mai.

Koncert będzie transmitowany online na żywo – link na stronie wydarzenia, który pojawi się 4 stycznia 2020 roku.

Organizator: Agnieszka Pakoca – sochaczewianka, absolwentka PSM I i II st. w Sochaczewie, XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie, obecnie studentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku filmoznawstwo.

Patronami medialnymi wydarzenia są m.in. Express Sochaczewski i sochaczewianin.pl.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz