Zabił roczną dziewczynkę i uciekł. Kierowca  infinity qx30   poszukiwany

W piątek, 2 kwietnia, przed godziną 18  w Przesławicach, w powiecie sochaczewskim,  doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia na drodze 575.

  Kierowca białego infinity qx30  uderzył w wózek, w którym była roczna dziewczynka. Z dzieckiem na spacer wyszedł jej ojciec, który tez został potracony.   Kierowca  nie zatrzymując się uciekł  z miejsca wypadku. Pomimo próby reanimacji dziecko zmarło na miejscu.

Według świadków tego tragiczna zdarzenia, sprawca wypadku pojechał w stronę Kazunia.

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z wideorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego ustalenia sprawcy wypadku o pilny kontakt z pod numerem telefonu 47 70 55 222, 47 70 55 200 lub najbliższą jednostką Policji.

Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Mundurowi ustalają dokładny przebieg zdarzenia, okoliczności i zabezpieczają ślady. Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie ogłosił alarm dla funkcjonariuszy z sochaczewskiej jednostki. Wszyscy pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy wypadku.

 

jes

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz