Wyremontowano gabinet rehabilitacji

MŁODZIESZYN Remont Gabinetu Rehabilitacji w Młodzieszynie dobiegł końca. Ponowne otwarcie zaplanowano na 4 maja 2021 roku (wtorek).

Przeprowadzenie prac remontowych było możliwe dzięki środkom przekazanym przez Fundację ORLEN w ramach realizacji zadania pn. „Remont Gabinetu Rehabilitacji Ruchowej w Młodzieszynie – I etap”.

Kwota 40 000 złotych pozwoliła na przeprowadzenie prac, które polegały m.in. na wymianie drzwi, okien wraz z parapetami, wymianie instalacji elektrycznej z grzejnikami olejowymi oraz podłogi, pomalowaniu ścian a także przystosowaniu drugiego pomieszczenia do działalności punktu.

 – Pragniemy raz jeszcze podziękować  Fundacji ORLEN za darowiznę w kwocie 40 000 złotych, która została przekazana Gminie Młodzieszyn w celu wykonania Remontu Gabinetu Rehabilitacji Ruchowej w Młodzieszynie. Gabinet jest bardzo potrzebny, dlatego cieszymy się, że zostanie on ponownie otwarty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, jaki dzięki przeprowadzonym pracom udało się uzyskać – dodaje Monika Pietrzyk – Wójt Gminy Młodzieszyn.

Gmina Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz