Wypowiedz się w sprawie elektromobilności.

Reklamy

Zapraszamy do wypełnienia online ankiety związanej z opracowaniem „Strategii rozwoju elektromobilności dla Miasta Sochaczew”.

Strategia ta będzie miała na celu nakreślenie koncepcji związanych z szeroko pojętym ograniczeniem emisyjności komunikacyjnej, przede wszystkim w kontekście elektromobilności. Głównym zadaniem Strategii będzie wskazanie aktualnych deficytów wymiernych potrzeb mieszkańców wraz z określeniem kierunków rozwoju naszego regionu w obszarze nowoczesnego transportu i komunikacji.

Elektromobilność to ogół zagadnień dotyczących stosowania i użytkowania pojazdów z napędem elektrycznym. Aby jak najlepiej poznać Państwa preferencje i sugestie dotyczące transportu na terenie miasta, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Dane pozyskane dzięki ankiecie będą podstawą dla sporządzenia rzetelnego dokumentu diagnozującego problemy i potrzeby Mieszkańców miasta Sochaczew.

Na Państwa opinie czekamy do 8 marca.

Opracowanie Strategii wynika także z regulacji, wprowadzonych Ustawą z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas oraz zaangażowanie.

Przygotowanie Strategii jest sfinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego GEPARD II – transport niskoemisyjny, część 2 Strategia rozwoju elektromobilność.

Link do wersji elektronicznej tej ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSTVv2_KPodi5aE6F0y6AkaSs_-Q1dzlXnHazRHRI7mEXnhg/viewform?usp=sf_link

źródło sochaczew.pl

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz