Wypadek drogowy w Teresinie-Gaj

Fot. KPPSP Sochaczew

7 kwietnia, o godzinie 15:14, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Teresinie-Gaj. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych z Budek Piaseckich, Niepokalanowa oraz Szymanowa.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do czołowego zderzenia samochodów osobowych marki Audi oraz Opel. Pierwszym z pojazdów podróżował sam kierujący, który pozostawał przytomny w zdeformowanym wraku pojazdu. Drugim samochodem podróżowały trzy osoby, które opuściły auto przed przybyciem zastępów. W wyniku zdarzenia jedna z tych osób także odniosła obrażenia.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego kierowcy Audi przy użyciu narzędzi hydraulicznych oraz ewakuacji mężczyzny na noszach typu deska. Kierującemu Audi oraz pasażerowi Opla udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przekazania zespołu ratownictwa medycznego. Pozostałe czynności polegały na odłączeniu akumulatorów oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Miejsce zdarzenia do dalszych czynności przekazano funkcjonariuszom policji.

źródło i fot: KPPSP

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz