Wypadek drogowy w Lubiejewie na DK50.

fot.policja

W sobotę w Lubiejewie na drodze krajowej nr 50 doszło do groźnego wypadku drogowego. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało 13 – letniego pasażera ciągnika rolniczego do szpitala w Warszawie. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 50 w Lubiejewie doszło do groźnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36 – letni obywatel Białorusi kierował ciągnikiem siodłowym marki DAF i uderzył w tył ciągnika rolniczego, którym jechał 40 – letni mieszkaniec gminy Sochaczew wraz z 13 – letnim synem.

Mężczyzna, który jechał ciągnikiem rolniczym został przewieziony karetką do szpitala. Trzynastolatka, który doznał ciężkich obrażeń ciała, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało do szpitala w Warszawie.

Z ustaleń wynika, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali kierowcę ciągnika siodłowego i osadzili w policyjnym areszcie.

Na miejscu pracowali policjanci z sochaczewskiej komendy, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ślady, a także przesłuchiwali świadków. Obecny był również biegły.

Droga krajowa nr 50 była zablokowana przez kilka godzin, więc policjanci wprowadzili objazdy.

Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

mł. asp. A. Dzik

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz