Wypadek drogowy w Lisicach.

Reklamy

Dziś o godzinie 6:34, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 440 kilometrze drogi krajowej nr 92 w Lisicach (gmina Teresin). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Paprotni.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że poruszający się w kierunku Warszawy samochód osobowy marki Volkswagen Sharan zjechał z jezdni do przydrożnego rowu po lewej stronie drogi i uderzył w drzewo. Pojazd znajdował się na prawym boku, a wewnątrz pozostawał przytomny kierujący.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, stabilizacji pojazdu oraz wykonaniu dostępu do poszkodowanego poprzez wycięcie przedniej szyby. Mężczyznę ewakuowano na noszach typu deska i udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy do momentu przekazania zespołowi ratownictwa medycznego. Ponadto w rozbitym pojeździe odłączono akumulator, a na czas prowadzonych działań wahadłowo kierowano ruchem.

Działania ratownicze zakończono o godzinie 7:18.

KPPSP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz