Wypadek drogowy w Jeżówce.

Dzisiaj w Jeżówce doszło do wypadku drogowego z udziałem ciągnika siodłowego i auta osobowego. Młody kierowca volkswagena golfa został przetransportowany do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, natomiast dwóch pasażerów trafiło do szpitala w Sochaczewie. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Dzisiaj, około 8.45 dostaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło w Jeżówce na drodze krajowej nr 50. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciągnika siodłowego marki Scania nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w poprzedzającego go volkswagena golfa, którego kierowca chciał skręcał w lewo.

Autem osobowym podróżowało trzech mężczyzn w wieku 24, 25 i 45 lat. Najmłodszy z nich został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Grodzisku Mazowieckim. Dwaj pozostali karetkami przewieziono do szpitala w Sochaczewie.

Na drodze krajowej nr 50 jest duże natężenie ruchu, dlatego policjanci wyznaczyli objazdy prowadzące przez Wójtówkę, Paprotnię, Szymanów do Aleksandrowa w powiecie żyrardowskim. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo – śledcza i technik kryminalistyki.Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze!

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz