Wyniki turnieju FIFA21 o Puchar Burmistrza Sochaczewa

Dziękujemy wszystkim uczestnikom pierwszego turnieju FIFA21 o Puchar Burmistrza Sochaczewa, który odbywał się w dniach 10-11 kwietnia. W rozgrywkach wzięło udział 30 fanów wirtualnej piłki nożnej.
Po dwudniowej rywalizacji na podium stanęli:
I miejsce – artw8124 – Artiom Wójcicki
II miejsce – Spokojna-narta – Stanisław Leszczyński
III miejsce – daro1_daro1 – Dariusz Sobczak
Dla zwycięzców czekają nagrody – puchary ufundowane przez Burmistrza Sochaczewa oraz nagrody rzeczowe, koszulki, słuchawki i in. ufundowane przez firmę KOMPIT.
W celu odebrania nagród, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 721-121-011 lub mailowo: Renata.Kubik@interia.eu
Uczestnicy zmierzyli się w grze FIFA 21 na platformie PlayStation 4 w drabince podwójnej eliminacji (każdy z nich, aby odpaść musiał przegrać 2 mecze). Zawodnicy wykazali się ogromnymi umiejętnościami technicznymi oraz taktycznymi . Niektóre rozgrywki były niezwykle zacięte. Jednakże to nie wyniki i nagrody są tu najważniejsze, ale świetna zabawa, rywalizacja w duchu fair play oraz doskonalenie umiejętności gry na popularnej platformie PlayStation 4.
Wyniki szczegółowe znajdują się pod tym linkiem: https://www.gampre.pl/turn…/fifa-21/turniej-4797/drabinka/
Wszystkim uczestnikom, jeszcze raz dziękujemy za udział w turnieju. Być może powtórzymy jeszcze kiedyś taką formę rywalizacji. Dziękujemy również sponsorom naszego turnieju Burmistrzowi Sochaczewa oraz firmie KOMPIT, jak również firmie GAMPRE.PL za przeprowadzenie rozgrywek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz