Wydarzenia na stadionie z ograniczoną liczbą kibiców.

W najbliższy weekend, na otwarcie stadionu przy ul. Warszawskiej, rozegrane zostaną dwa spotkania. Niestety, z powodu pandemii obowiązywać będą restrykcje sanitarne, polegające na ograniczeniu liczby kibiców.

Mecz piłkarzy obejrzy z trybun 109 kibiców, rugbistów 400. Niedzielne wydarzenie będzie biletowane, wejściówki sprzedawane są wyłącznie przez internet. Ponadto transmisję telewizyjną ze spotkania RC Orkan Sochaczew – Skra Warszawa będzie można obejrzeć na żywo na kanale Polsat Sport Fight.

Piłkarze Orkana Sochaczew zagrają z drużyną Amator Maszewo w sobotę o godz. 17.00. Zgodnie z wytycznymi organizatora rozgrywek Płockiej Ligi Okręgowej, czyli Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, niezależnie od „pojemności” stadionu na trybunach będzie mogło zasiąść jedynie 109 kibiców.

W lepszej sytuacji są rugbiści. Fani sochaczewskiego Orkana mogą zapełnić połowę miejsc siedzących dostępnych na stadionie. Mecz jest biletowany, co daję kontrole organizatorom i pozwoli utrzymać ten limit. Ceny wejściówek to: 12 zł za bilet normalny i 6 zł za bilet ulgowy (do 18 roku życia).

Organizatorzy meczu sprzedadzą 400 biletów. Co ważne, wejściówki można kupić wyłącznie przez internet – na stronie EKOBILET.PL. Elektroniczną wejściówkę można nabyć w minutę. Wystarczy wpisać swój numer telefonu komórkowego i dokonać przelewu. Chwilę po zakończeniu transakcji odbierzemy SMS z dziewięciocyfrowym kodem, który będzie naszą elektroniczną wejściówką na mecz.

Kto nie wybierze się na stadion będzie mógł obejrzeć mecz Orkana ze Skrą w telewizji. To kolejne spotkanie sochaczewskich rugbistów, które pokaże na żywo Polsat Sport Fight. Pierwszy gwizdek w derbach Mazowsza usłyszymy o 12:50.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz