Wspominamy rajdy rowerowe „Od Juniora do Seniora”, czyli konkurs dla każdego.

Choć jeszcze gości u nas zimowa pogoda i nie wszyscy myślą o rowerowych wojażach, w cierpliwym więc oczekiwaniu na nadejście wiosny a co za tym idzie wyższe temperatury i słoneczną aurę chcieliśmy zaprosić Was do udziału w konkursie fotograficznym.

Powspominajmy nasz rodzinny rajd rowerowy po powiecie sochaczewskim „Od Juniora do Seniora”. Ostatnia, IX jego edycja odbyła się w słoneczną niedzielę, 16 czerwca 2019 roku z piknikiem w Erminowie. Dziesiąta – jubileuszowa wyprawa rowerowa nie mogła się odbyć ze względu na obostrzenia, związane z pojawieniem się koronawirusa. Czy tegoroczny rajd się odbędzie – trudno dziś jednoznacznie to określić. Dlatego zachęcamy do udziału w jednym z fotograficznych konkursów, poświęconych naszemu rajdowi „Od Juniora do Seniora”.

Proponujemy, byście do 5 lutego wysłali do nas maksymalnie trzy zdjęcia z jednego z poprzednich dziewięciu rajdów „Od Juniora do Seniora” na adres e-mail: promocja@powiatsochaczew.pl w tytule wpisując – konkurs rajd. W treści e-maila należy podać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, telefon) oraz zawrzeć formułkę, iż jesteście autorem tegoż zdjęcia i wyrażacie zgodę na jego publikację. Prosimy też wskazać rok, z którego pochodzi zdjęcie.

Następnie, w dniach od 8 do 12 lutego fotografie zostaną zamieszczone na profilu Facebooka Starostwa – Rodzinny Rajd Rowerowy – „Od Juniora do Seniora”, a zdjęcia, które otrzymają najwięcej lajków wygrają, zaś ich autorzy otrzymają upominki, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie.

Konkurs nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, wystarczy, że byliście uczestnikiem jednego z naszych rajdów i to wy jesteście autorem owego zdjęcia.

Kolejne rajdowe konkursy już wkrótce a tymczasem zachęcamy do udziału w niniejszym.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz