Współpraca z Etną.

Reklamy
W Zespole Szkół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie 14 lutego doszło do ciekawego i pożytecznego spotkania w zakresie doskonalenia wiedzy, w sprawie instalacji pomp ciepła.
Uczniowie III klasy technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej uczestniczyli w wykładzie i dyskusji przeprowadzonej przez Lecha Olczedajewskiego, właściciela firmy Etna z Paprotni. Tak doświadczonego gościa w projektowaniu i wykonywaniu instalacji pomp ciepła, posiadającego wiele patentów, zaprosił nauczyciel przedmiotów OŹE Stanisław Paga.
Uczniowie zapoznali się z różnymi nietypowymi projektami wykonywanymi przez zakład dla różnych firm. Właściciel w ciekawy sposób przedstawił, jak wykonuje się instalacje pomp ciepła, instalacje grzewcze, ogrzewanie, instalacje wentylacyjne z funkcją rekuperacji, instalacje klimatyzacyjne, instalacje wodne, instalacje kanalizacyjne. Chętnie odpowiadał na pytania zadawane przez uczniów.
Na zakończenie odbyło się spotkanie Lecha Olczedajewskiego z dyrektor szkoły Ewą Odolczyk, a jego efektem jest nawiązanie współpracy Zespołu Szkół z zakładem Etna w Paprotni.
ZST

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz