Wracają egzaminy.

SOCHACZEW Jeżeli sytuacja epidemiologiczna nie ulegnie pogorszeniu, to w tym tygodniu Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Płocku wznowi egzaminy praktyczne na prawo jazdy kategorii B w Sochaczewie.

Jak informuje WORD, ze względu na obowiązujące obostrzenia egzaminy będą odbywały się z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych: zalecane minimalne odległości, dopuszczalne ilości osób, konieczność zasłonięcia ust i nosa itd. Ośrodek zapewni również dostęp do środków dezynfekujących przy wejściu do budynku oraz sal wykładowych.

Więcej informacji na ten temat egzaminów można uzyskać na stronie internetowej WORD w Płocku lub pod numerem telefonu 24 267-53-71, jak również dzwoniąc do sochaczewskiego oddziału ośrodka tel. 46 861-56-52.

Dodajmy, że WORD wznawia również organizację szkoleń dotyczących: „zbić ilości punktów karnych” czy szkolenia reedukacyjnego w ramach otrzymanych skierowań.

W tych przypadkach należy kontaktować się telefonicznie, dzwoniąc na numer 24 267-53-86, 606 341 734 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 14.00 lub drogą mailową szkolenia@wordplock.pl.

dot

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz