Wkrótce spotkamy się na Mazowieckich Targach Rolnych.

W ubiegłym tygodniu w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie odbyło się spotkanie organizacyjnie w sprawie Mazowieckich Targów Rolnych i Przedsiębiorczości. Wzięli w nim udział organizatorzy, a otworzył je Tadeusz Głuchowski, wicestarosta sochaczewski.

Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości na trwałe wpisały się w kalendarz imprez wystawienniczych na Mazowszu. W tym roku w niedzielę, 23 kwietnia, odbędzie się 24. edycja imprezy, podczas której firmy z branż rolniczej, ogrodniczej, spożywczej będą mogły zaprezentować swoje produkty. Każdego roku tereny wystawiennicze przy ulicy Głowackiego w Sochaczewie odwiedza kilka tysięcy osób.
We wtorkowym spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Starostwa: Tadeusz Głuchowski, wicestarosta oraz Anna Syperek, Tadeusz Jaworski, Hanna Orzechowska i Marcin Odolczyk. MODR w Bielicach reprezentowali: Krzysztof Szumski – dyrektor oddziału oraz Ewa Gola, zaś ZS RCKU Remigiusz Szafrański. Od wielu lat partnerem kwietniowych Targów jest Rada Powiatowa MIR, również jej przedstawiciel – Sławomir Tomaszewski wziął udział w zebraniu.
Uczestnicy omówili kwestie związane z przygotowaniami do imprezy, ustalono wstępny zakres obowiązków i rozdzielono zadania. Mazowieckie Targi, to impreza branżowa skierowana do wszystkich mieszkańców, w tym całych rodzin. Dlatego też organizatorzy zaplanowali w tym roku specjalne miejsce z atrakcjami dla najmłodszych – a o różnorodność atrakcji zadba Fundacja Wesoła Chata. Będą też tradycyjnie występy sceniczne. Wystąpi na pewno Sochaczewska Orkiestra Dęta a także zespół muzyczny Teren C.
A tymczasem zapraszamy zainteresowane firmy i osoby indywidualne do wykupienia miejsca wystawienniczego podczas XXIV Mazowieckich Targów Rolnych i Przedsiębiorczości. Szczegóły i formularz dostępne są do pobrania na stronie internetowej www.powiatsochaczew.pl w zakładce „Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości”. Szczegółowe informacje można uzyskać również pod numerem telefonu 46 864 18 30.
Na Mazowieckie Targi Rolne i Przedsiębiorczości, jak co roku zapraszają: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddział w Bielicach oraz Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie.
Starostwo Powiatowe
w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz