Wjechał samochodem do domu 63-latka.

Przejechał przez skrzyżowanie, uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie wjechał autem do parterowego domu w którym przebywał 63-latek. Obaj mężczyźni trafili do szpitala. Policjanci zabezpieczają cały czas budynek, ponieważ został poważnie uszkodzony i stanowi zagrożenie dla innych osób. Mundurowi ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj po godz. 14 w Sochaczewie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że 43-letni kierowca audi przejechał skrzyżowanie ulicy Batalionów Chłopskich z Gawłowską i z dużą siłą uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie wjechał do budynku mieszkalnego, w którym przebywał 63-latek.

Wezwane na miejsce służby udzieliły pomocy rannemu domownikowi, ale także kierowcy pojazdu osobowego. Obaj mężczyźni trafili do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierowcy wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. Dodatkowo pobrano mu krew do badań pod kątem obecności środków odurzających.

Budynek, w który wjechał samochód został poważnie uszkodzony. Policjanci poinformowali o zdarzeniu inspektora nadzoru budowlanego. Okazało się, że istnieje ryzyko zawalenia, więc policjanci cały czas zabezpieczają dom.

Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego i grupa dochodzeniowo-śledcza. Ustalano świadków i wykonano szereg czynności procesowych, które pozwolą na ustalenie przyczyn i okoliczności tego groźnego wypadku.

KPP Sochaczew

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz