Wirtualny Rajd Rowerowy

Reklamy
„Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę…”

Każdy z nas chyba zna ten wierszyk, a przynajmniej jego początek. Nieistotne, cóż ten misio dalej zrobił, ale wierszyk ten i rodzinna wycieczka rowerowa zainspirowała nas do organizacji Wirtualnego Rajdu Rowerowego .

A dziś też nie lada okazja, bo Dzień Rowerowy , który przypada właśnie na 19 kwietnia ( choć też nie wnikamy w historię powstania tego nietypowego święta ?)

Zasady udziału opisane są w regulaminie, który znajdziecie na stronie www.mosir.sochaczew.pl w zakładce Wirtualne Biegi i Rajdy . Pamiętajcie o przestrzeganiu wszelkich wytycznych, obowiązujących w czasie pandemii wirusa COVID -19. Kto brał udział w naszych wirtualnych imprezach zapewne pamięta, że udział w rajdzie jest dobrowolny, tak jak i rejestracja czy udokumentowanie Waszego startu. Liczy się w zasadzie dobra zabawa .

Rajd ma się odbywać  w dniach 19 kwietnia  – 10 maja 2021r. a jego dystans to min. 15 km.  To znaczy , że któregoś  z tych dni  macie do pokonania min. 15 km. Możecie zrobić więcej niż 15 km , wtedy dajcie znać, jaki dystans pokonaliście .A dlaczego na początku pojawił się cytat z misiem. Już wyjaśniamy – na naszą wycieczkę rowerową zabieramy misia.  Może to być mały pluszowy miś, może być to miś na koszulce, bluzie, czy miś przy breloczku , ale też może to być ogromny miś na rowerowym bagażniku . Wybór towarzysza podróży zależy od Was. Jeśli zdecydujecie się na rodzinną wycieczkę, może Wam towarzyszyć jeden rodzinny miś .

A jak ktoś będzie miał ochotę na pamiątkowy imienny numer startowy i imienny dyplom, prosimy o rejestrację na maila : mosirsochaczew@interia.pl . Podajemy imię nazwisko, wiek, klub ewentualnie miejscowość, ale samo imię i nazwisko wystarczy .

Dla osób, które będą chciały otrzymać pamiątkowe medale i nagrody, zadanie specjalne – musicie podzielić się z nami relacją z biegu, ze zdjęciem . I nie zapomnijcie , że na zdjęciu musi być też miś.

Powodzenia! Bądźcie uważni i czujni, zachowajcie odpowiednie procedury .

REGULAMIN WIRTUALNEGO RAJDU ROWEROWEGO Misiek na wycieczce.pdf

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz