Wirtualny konkurs wielkanocny.

SOCHACZEW Po raz pierwszy konkurs wielkanocny „Kartka i ozdoba świąteczna” odbywa się wirtualnie. Powodem jest panująca epidemia i zamknięcie z tego powodu placówek kulturalno – oświatowych. Podobnie, jak w ubiegłych latach konkurs organizuje Sochaczewskie Centrum Kultury. Do udziału zapraszane są dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Nadesłane prace zaprezentowane zostaną na Wielkanocnej Galerii Internetowej dostępnej na stronach Sochaczewskiego Centrum Kultury. Wirtualny wernisaż odbędzie się   8 kwietnia o godzinie 17.00. Za najładniejsze prace przyznane będą nagrody i dyplomy.

Prace będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych – przedszkola i zerówki, klasy I-III, klasy IV-VI i klasy VII-VIII. Warunkiem udziału jest przesłanie drogą mailową dobrej jakości fotografii przedstawiającej pracę lub skanów prac w pliku JPG do 28 marca na adres: sekretariat.15sierpnia.sck @gmail.com bądź przez Messengera e-SCK. Rozstrzygnięcie konkursu 3 kwietnia w samo południe. Informacja o wynikach pojawi się na stronie internetowej www. sck.sochaczew.pl oraz na facebooku SCK i e-SCK.

BN

fot.pixabay

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz