Wielkie emocje podczas 29.Finału WOŚP w Młodzieszynie.

fot. UG Młodzieszyn

Tegoroczny 29.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ze względu na sytuację epidemiologiczną różnił się znacząco od tych z lat ubiegłych. W tym roku odbywał  się bez wspólnych licytacji, spotkań, występów, światełka do nieba w postaci fajerwerków, ale my przecież potrafimy się zjednoczyć wokół tak szczytnego celu jakim jest Finał WOŚP.

Mimo trudności nie poddaliśmy się w myśl hasła: do końca świata i jeden dzień dłużej!
W Młodzieszynie zagraliśmy już po raz 23! To był wyjątkowy finał.
 W tym roku specjalnie dla Was przygotowaliśmy licytację telefoniczną. Odzew przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Licytacje prowadziły wspólnie m. in. Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk oraz Sekretarz Gminy Młodzieszyn Anna Sobieraj. Wśród „fantów” znalazły się m.in. voucher na lot śmigłowcem nad Sochaczewem, obiad z Wójtem Gminy Młodzieszyn, przejazd Wrak Race, kolekcję srebrnych monet, vouchery do gastronomii lub usług kosmetycznych i wiele, wiele innych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Po podliczeniu nasze przedmioty zostały zlicytowane za kwotę 5030,00 zł !!! DZIĘKUJEMY!  Wkrótce poznamy także kwotę zebraną do naszej puszki, do której wrzucali Państwo datki.

Do zbiórki na rzecz 29.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołączyli również wolontariusze spośród Młodzieszyńskich zuchów i harcerzy wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie, którzy kwestowali przed kościołem w asyście druhów z OSP Młodzieszyn i OSP Budy Stare. Wszystko odbyło się oczywiście w reżimie sanitarnym, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nie zabrakło także światełka do nieba w postaci sygnałów świetlnych wykonaniu naszych niezastąpionych Strażaków z OSP Młodzieszyn, za co serdecznie dziękujemy!

Gratulujemy osobom, które wygrały licytacje. Wylicytowany przez Państwa przedmiot będzie czekał do odbioru w Urzędzie Gminy Młodzieszyn od 1 lutego do 4 lutego 2021 r. w godzinach pracy urzędu. Wpłat będą Państwo dokonywać poprzez wrzucenie danej kwoty za wylicytowany przedmiot do naszej WOŚP-owej puszki.

„Dziękuję wszystkim za udział w licytacjach, za vouchery i fanty. Dziękuję za wsparcie i pomoc w organizacji 29.Finału WOŚP w Młodzieszynie oraz kwestującym i Strażakom. Były to dla nas niezwykłe emocje. Jest mi bardzo miło, że tak licznie włączyli się Państwo w pomoc na rzecz 29.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Młodzieszynie. Jeszcze raz dziękuję.” – dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

Podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – „Finału z głową”, zbieraliśmy pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz