Wieczór z muzyką.

TERESIN W czasach pandemii i obowiązujących obostrzeń z tym związanych, trudno o spektakularne wydarzenia artystyczne. A przecież wszyscy już stęskniliśmy się za muzyką na żywo, koncertami, wspólną zabawą.

Stęsknili się też seniorzy z Klubu Seniora „Radosna Jesień”. Zaprosili więc na muzyczny podwieczorek i trzeba przyznać, że wyszło znakomicie. W ubiegłą środę (26 sierpnia) w sali widowiskowej Dworca TO.Kultura seniorzy z gminy Teresin zorganizowali wieczorną ucztę muzyczną.

Wielu przybyłych gości od razu potwierdziło, że właśnie tego brakowało już od dawna. Imprezę otworzyła prezes klubu Henryka Jaworska. Tym razem, królowały niezapomniane szlagiery polskiej muzyki rozrywkowej i biesiadnej. Wszystko przy muzyce granej „live” przez orkiestrę złożoną z członków „Radosnej Jesieni”.

To był wyjątkowy i niezapomniany wieczór, których, miejmy nadzieję będzie coraz więcej. Przyjemnie było wspólnie pośpiewać, pobawić się. W tym trudnym koronawirusowym czasie, to było jak podróż w krainę rozrywki – podsumowała wydarzenie pani Grażyna, jedna z uczestniczek, w czym wtórowali jej pozostali goście. Trudno było się nie zgodzić z taką opinią.

odol

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz