Warszawska Syrenka

fot.pixabay

SOCHACZEW Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych do udziału w Małym Konkursie Recytatorskim. Konkurs ten jest pierwszym etapem eliminacji do 44. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Cała tegoroczna edycja przebiega w formule online.

Jurorzy będą oceniać recytatorów w czterech grupach wiekowych. Najmłodszą są 6-latkowie. Kolejne grupy to uczniowie klas I – III, IV – VI i VII – VIII. Zadaniem uczestników jest przygotowanie wierszy lub fragmentów prozy. Następnie do 19 kwietnia do godziny 17.00 należy dosłać przygotowane prezentacje audiowizualne utworów wraz z kartą zgłoszenia na adres: konkursy.sck@gmail.com.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23 kwietnia o godzinie 15.00 w formie protokołu i dyplomów do pobrania na portalach SCK. Nagrody oraz papierowa wersja dyplomów zostanie przesłana zwycięzcom na wskazany przez nich w zgłoszeniu adres.

Zwycięzcy miejsko-gminnych eliminacji wezmą udział w finale 44. Konkursu Warszawska Syrenka, który odbędzie się w Mazowieckim Instytucie Kultury; na ul. Elektoralna 12 w dniach 15-16 maja. Koncert laureatów przewidziany jest na 22 maja w Warszawie.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz