WAMPIRZY LIFTING.

 Wampirzy lifting to jeden z najpopularniejszych zabiegów, którego głównym celem jest pozbycie się zmarszczek. Choć sama nazwa brzmi upiornie, jest to tak naprawdę mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, które jest wstrzykiwane podskórnie. Pacjenci decydują się na zabieg, jeśli chcą poprawić elastyczność skóry.

Wampirzy lifting nie jest zabiegiem chirurgicznym tylko kosmetycznym, dlatego można go wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym.

Na tle innych zabiegów wampirzy lifting wyróżnia się naturalnością, którą uzyskuje się dzięki autotranslantacji. Tajemnica kryje się właśnie w osoczu bogatopłytkowym pozyskiwanym z krwi pacjenta. Jest to więc preparat krwiopochodny, w którym znajdują się głównie peptydy stymulujące komórki do podziału uczestniczące w odnowie biologicznej skóry.

Zbieg polecany jest osobom chcącym pozbyć się zmarszczek: wokół oczu, na szyi, na dekoldzie, na dłoniach, na czole, na skórze głowy w celu lepszego wzrostu włosów. To alternatywa dla osób, które boją się np. botoksu.

Co daje zabieg: rewitalizację skóry, wygładzenie zmarszczek, zahamowanie łysienia.

Pierwsze efekty zabiegu widać już po siedmiu dniach, jednak tak naprawdę trzeba poczekać około trzech miesięcy.

Osoby, które decydują się na zabieg przed ukończeniem 35 roku życia, powinny powtarzać go co 12-24 miesiące. Między 35- 45 rokiem życia należy powtarzać zabieg między 9- 12 miesiącem. Osoby po 60 roku życia powinny go powtarzać po 3, 9 i 18 miesiącach od pierwszego zabiegu, by podtrzymać jego efekty.

Hanna Kasztelan

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz