W trudnych chwilach

fot.pixabay

REGION Rusza nowy pomysł dla mieszkańców gmin pod hasłem: Portal wzajemnej pomocy w trudnych chwilach GrupaWsparcia.pl. Na terenie powiatu sochaczewskiego ta ogólnopolska akcja jest już propagowana w gminach.

„Każdy z nas doświadcza w życiu lepszych i gorszych chwil, a rozmowa z terapeutą czy na spotkaniach grup wsparcia, wymaga dużo odwagi. Trudno jest podzielić się z kimś innym naszymi problemami, jeśli ta osoba nie przeżyła lub nie przeżywa tego, co my. Właśnie po to, by pomagać zagubionym i potrzebującym powstała GrupaWsparcia.pl czyli portal, w którym po darmowej rejestracji można bezpiecznie i anonimowo porozmawiać z ludźmi borykającymi się z podobnymi trudnościami” – informują inicjatorzy pomysłu.

GrupaWsparcia.pl, to miejsce, gdzie bez konieczności przedstawiania się i pokazywania własnej twarzy można podzielić się problemem i otrzymać realną pomoc. Portal ten tworzony jest przez ludzi i dla ludzi z różnymi życiowymi kryzysami. Wszelkie informacje na stronie – https://grupawsparcia.pl/. Na stronie tej nie zostawia się żadnych danych oraz informacji mogących zidentyfikować daną osobę. Można występować pod pseudonimem.

oprac. BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz