W sercu puszczy.

fot.pixabay

GÓRKI W dawnej szkole podstawowej w Górkach powstało miejsce, w którym osoby z niepełnosprawnością mogą rozwijać swoje talenty.  Warsztaty Terapii Zajęciowej „W Sercu Kampinosu” prowadzone są przez Fundację „a KUKU”.

Mają za zadanie zapewnić uczestnikom jak najlepszą rehabilitację społeczną i zawodową. Instruktorzy prowadzą zajęcia o bardzo różnorodnym charakterze, np. rękodzieło, gotowanie czy też multimedialne i muzyczno-teatralne. Każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. W trakcie warsztatów powstają np. łapacze snów, podkładki, serwetki, maskotki z włóczki i wiele innych pomysłowych przedmiotów potrzebnych w domu. Wyroby te można kupić i tym samym wesprzeć warsztaty.  Fundacja dba o dobre samopoczucie i kondycję uczestników poprzez zapewnienie im rehabilitacji z fizjoterapeutką. Warsztaty są też miejscem, w którym jego uczestnicy czują przyjazną i bezpieczną atmosferę, znajdują przyjaciół i nawiązują nowe znajomości. Organizowane są wycieczki, wyjścia do kina, na basen czy do mini zoo.

Fundacja Pomocy Dzieciom „a KUKU” zaprasza do WTZ. Oferta skierowana jest do osób między 16 a 65 rokiem życia. Uczestnictwo w warsztacie jest bezpłatne. Fundacja zapewnia dowóz uczestników spoza Górek, rehabilitację, zajęcia, codzienny posiłek oraz comiesięczne kieszonkowe.

Osoby zainteresowane zapraszane są do kontaktu: WTZ „W Sercu Kampinosu” , tel. 535 094 493, e-mail: wsercukampinosu@gmail.com.

oprac. BN

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz