W nastrojowym klimacie

fot.pixabay

SOCHACZEW W Klubie Kontrast przy Sochaczewskim Centrum Kultury w najbliższą sobotę, 10 kwietnia o godzinie 19.00 odbędzie się koncert Natalii Kwiatkowskiej – wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów. Z konieczności niestety będzie to tylko koncert online, gdyż nadal nie ma możliwości występów na żywo. Będzie on transmitowany na fanpage’u Klubu Kontrast na Facebooku.

Natalia Kwiatkowska jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Jej sferą zainteresowań jest blues, jazz, rock, pop, piosenka poetycka i soul. Czterokrotnie Natalia była wybrana Najlepszą Bluesową Wokalistką w Polsce. W 2019 roku została nominowana do tytułu Wokalistki Roku Antyradia. Jest liderką i założycielką zespołu Cheap Tobacco, z którym zagrała ponad 600 koncertów w kraju oraz za granicą. W 2019 roku zespół został nominowany do Fryderyka za album „Szum”.

Artystka śpiewa o sobie, swoich emocjach i przeżyciach. Wokalistce w trakcie koncertu w Sochaczewie będzie akompaniował na fortepianie Jacek Prokopowicz, wybitny pianista i kompozytor.

BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz