Uwaga konkurs!.

Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Wyglądasz znajomo”, skierowanym zarówno do małych, jak i starszych miłośników twórczej zabawy.  Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

– Wybierz idola, do którego chcesz się upodobnić. Niech to będzie realna osoba ze świata artystycznego, którą cenisz (piosenkarz, aktor, tancerz, poeta, artysta malarz etc.) bądź postać z filmu/bajki, która jest Ci bliska.

– Ucharakteryzuj się przy pomocy tego, co posiadasz w domu (dobierz odpowiednie ubranie, dopasuj fryzurę/makijaż, wykorzystaj dodatkowe gadżety, które są znakiem rozpoznawczym Twojego idola itp).

– Uwiecznij swoją metamorfozę na zdjęciu. Może być to „selfie”, bądź zdjęcie, które zrobi Ci któryś z domowników.

– Prześlij efekt swojej metamorfozy w postaci dobrej jakości zdjęcia w formacie jpg wraz ze zdjęciem osoby/postaci, na której się wzorowałeś/-aś na adres: konkursy.sck@gmail.com w tytule maila wpisując hasło   „Wyglądasz znajomo”. Akceptujemy tylko maile zawierające (oprócz zdjęć) wypełnioną kartę zgłoszenia i podpisaną klauzulę RODO.

Prace można przesyłać do 19 czerwca 2020 roku.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 22 czerwca br. na stronie internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury oraz na fanapage’u na Facebooku.

Szczegółowy   regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej: sck.sochaczew.pl (kalendarium i zakładka konkursy)

Iza Strzelecka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz