Uszkodził drzwi wejściowe. Usłyszał już zarzuty.

Przyszedł nad ranem do lokalu wynajmowanego przez obywateli Ukrainy i zniszczył drzwi wejściowe. Był agresywny, zaczepiał obcokrajowców i stawiał opór przy zatrzymaniu. Mieszkaniec gminy Kampinos trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zostali poinformowani, że do drzwi lokalu wynajmowanego przez obywateli Ukrainy, dobija się nieznany mężczyzna. Mundurowi ruszyli do Teresina z pomocą.

Krótko po dojeździe zauważyli mężczyznę, który był bardzo pobudzony i atakował inne osoby. Policjanci natychmiast podjęli interwencję. Agresywny mężczyzna nie stosował się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy i stawiał czynny opór. Chwilę później został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu.

Z nagrania monitoringu wynika, że to właśnie zatrzymany 31 – letni mieszkaniec gminy Kampinos uszkodził drzwi warte 2 tysiące złotych.

Podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i przyznał się do przestępstwa. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz