Urząd w czasie epidemii.

Urząd Gminy wprowadził zmiany ułatwiające załatwianie spraw, pomimo utrudnień wynikających ze stanu epidemii. W pełnym zakresie funkcjonuje Urząd Stanu Cywilnego i Sprawy Obywatelskie.

Kasa czynna jest w poniedziałki w godz. 9:30-15:30, od wtorku do piątku w godz. 8:30–14:00. Przypominamy o możliwości dokonywania płatności kartą lub przelewem.

W dalszym ciągu będziemy wchodzić do kasy pojedynczo. Natomiast klienci załatwiający sprawy w pozostałych referatach Urzędu, obsługiwani będą przez pracowników poszczególnych referatów również pojedynczo, na parterze przed holem głównym.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to dla Państwa utrudnienie, jednak te wszystkie obostrzenia wprowadzone są dla bezpieczeństwa wszystkich. Zapewniamy, że przychodząc do urzędu, zawsze zostaną Państwo obsłużeni i dołożymy wszelkich starań, aby Państwa sprawy były niezwłocznie załatwiane.

Pragniemy podkreślić, że w dalszym ciągu obowiązują ogólne zasady, pozwalające na zminimalizowanie ryzyka zakażenia. Pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa, przebywając na terenie urzędu, jak również o konieczności dezynfekowania rąk. Do Urzędu Gminy wchodzimy obowiązkowo w maseczce.

Jeśli to możliwe, zachęcamy do załatwiania spraw w Urzędzie za pośrednictwem poczty elektronicznej, platformy e-Puap lub telefonicznie.

UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz