Urodziny salonu Recman w Sochaczewie. Wygraj stylowe męskie dodatki!.

12 marca marka Recman będzie obchodzić ósmą rocznicę otwarcia salonu w Sochaczewie. Z tej okazji na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się na ul. Pokoju 7, czeka niespodzianka – 20% zniżka na cały nieprzeceniony asortyment w salonie!

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

 

To jednak nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 x portfel Recman
  • 1 x perfumy Legend by Łukasz Kubot
  • 1 x spinki Recman
  • 1 x perfumy Recman Black
  • 1 x krawat

Aby otrzymać jedną z nich należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest niezbędny element garderoby męskiej? Odpowiedź należy wysłać sms pod nr 72051 (2 zł+VAT), o treści: express.po kropce odpowiedź na pytanie oraz imię i nazwisko.
Na sms-y czekamy do 12 marca 2021 r

Zwycięzców poinformujemy telefonicznie.

Zapraszamy tak że do polubienie fanpage marki na Facebooku – kliknij tutaj .

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz