Ułani finiszują.

SOCHACZEW Przebudowa ulicy Ułanów Jazłowieckich zmierza do końca. Do wykonania pozostało jedynie zamontowanie nowych latarni, usunięcie starych słupów sieci elektrycznej oraz prace porządkowe.

Przypomnijmy, że przebudową ulicy Ułanów Jazłowieckich, na zlecenie miasta, zajmuje się firma Mazdrog. Koszt inwestycji to 503,3 tys. zł, a termin jej ukończenia przypada na 30 września. Prace prowadzono na 130 metrowym odcinku ulicy, której jezdnia została utwardzona kostką brukową i obecnie ma pięć metrów szerokości. Natomiast od strony komendy powstał chodnik o szerokości od 2 do 2,9 metra. Z kolei między rosnącymi drzewami wybudowano dziewiętnaście miejsc postojowych, w tym dwa dla niepełnosprawnych.

Przypominamy, że po zakończeniu inwestycji na początku i końcu ulicy Ułanów Jazłowieckich, zostaną ustawione znaki „Strefa zamieszkania”. Oznacza to, że na tej drodze pieszy będzie miał pierwszeństwo przed pojazdami. Obowiązywać będzie również ograniczenie prędkości do 20 km na godzinę a parkować będzie można tylko w miejscach do tego wyznaczonych.

dot

Fot.: Jerzy Szostak

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz